Συνεχίζουν τις κινητοποιήσεις τους τα μέλη του «Δεν Πληρώνω».
Από τις 7 το απόγευμαβρίσκονται στα διόδια των Αφιδνών, σήκωσαν τις μπάρες των διοδίων και αφήνουν τους οδηγούς να περνάνε χωρίς να πληρώνουν το αντίτοιμο των διοδίων.
Συνεχίζουν τις κινητοποιήσεις τους τα μέλη του «Δεν Πληρώνω».
Από τις 7 το απόγευμαβρίσκονται στα διόδια των Αφιδνών, σήκωσαν τις μπάρες των διοδίων και αφήνουν τους οδηγούς να περνάνε χωρίς να πληρώνουν το αντίτοιμο των διοδίων.