Παραµένει στη Ζαλγκίρις και άλλωστε στο Κάουνας κρίνεται απόλυτα επιτυχηµένος µε τους τίτλους που κατέκτησε. Νωρίτερα, στη γνώριµή του Λιθουανία, προβλέπεται να ξεναγήσει τους έλληνες διεθνείς στο ερχόµενο Ευρωµπάσκετ.
Παραµένει στη Ζαλγκίρις και άλλωστε στο Κάουνας κρίνεται απόλυτα επιτυχηµένος µε τους τίτλους που κατέκτησε. Νωρίτερα, στη γνώριµή του Λιθουανία, προβλέπεται να ξεναγήσει τους έλληνες διεθνείς στο ερχόµενο Ευρωµπάσκετ.