Σε λίγες ημέρες ξεκινούν τα γυρίσματα για το MasterChef Junior, το οποίο θα προβληθεί την επόμενη τηλεοπτική σεζόν στο Star Channel. Το ενδιαφέρον για το παιδικό σόου έχει ξεκινήσει και πολλοί είναι εκείνοι που αναρωτιούνται ποιο πρόσωπο θα το παρουσιάσει, καθώς και ποιοι θα καθίσουν στην κριτική επιτροπή.
Το όνομα της Κάτιας Ζυγούλη είναι το πρώτο που ακούστηκε για τα ηνία της παρουσίασης και, όπως έγινε γνωστό η ίδια έκανε δοκιμαστικά το απόγευμα της Πέμπτης 24 Μαΐου. Ποιο άλλο πρόσωπο, όμως, βρέθηκε στο πλατό, με στόχο να κερδίσει μια θέση στην κριτική επιτροπή;
Σύμφωνα με το fthis.gr ο Μύρωνας Στρατής κλήθηκε για δοκιμαστικό από τους ιθύνοντες του σταθμού της Κάτω Κηφισιάς και, μάλιστα, άφησε πολύ θετικές εντυπώσεις.
T όνομα του τραγουδιστή είχε ακουστεί και πριν από δύο χρόνια περίπου για την κριτική επιτροπή του Junior Music Stars με τον Γιώργο Θεοφάνους.
- Παπανικολάου για Εθνική μπάσκετ: «Θα χαμογελάσω γιατί η Ελλάδα έδειξε πως μπορεί να κοιτάξει στα μάτια πολύ μεγάλες ομάδες»
- Κορονοϊός: Ασυνήθιστα υψηλή η κυκλοφορία του ιού – Έως και 20 φορές περισσότερα κρούσματα από όσα καταγράφονται
- Γουόκαπ: «Αρχή για κάτι νέο αυτό που δείξαμε φέτος – Κάναμε μεγάλα βήματα αυτό το καλοκαίρι» (vid)