Χαρές και πανηγύρια στο ρεπορτάζ της ΑΕΚ. Για τις 14.267 κάρτες που έφτασαν τα διαρκείας. Άνοδος κατά 70% σε σχέση με τα 9.832 πέρυσι. Από κει και πέρα ο καθείς μπορεί να χαρακτηρίσει την αύξηση, μέτρια, ικανοποιητική, εντυπωσιακή.
![Η ΑΕΚ πρωταθλήτρια, οι ΑΕΚτζήδες δεν ψήνονται](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2018/09/56.png)
Χαρές και πανηγύρια στο ρεπορτάζ της ΑΕΚ. Για τις 14.267 κάρτες που έφτασαν τα διαρκείας. Άνοδος κατά 70% σε σχέση με τα 9.832 πέρυσι. Από κει και πέρα ο καθείς μπορεί να χαρακτηρίσει την αύξηση, μέτρια, ικανοποιητική, εντυπωσιακή.