Έχει σκοράρει ο Γκερέρο. Τέσσερις φορές. Έχει μοιράσει και μία ασίστ ο Ισπανός. Αναμενόμενο θα πει κάποιος. Είναι ο βασικός σέντερ φορ της ομάδας. Έχουν σκοράρει οι ακραίοι. Ο Ποντένσε δύο φορές, ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος πέντε. Έχει σκοράρει ο οργανωτής Κώστας Φορτούνης, τρεις φορές, έχει μοιράσει στους συμπαίκτες του και 4 ασίστ. Λίγο πολύ αναμενόμενα κι αυτα. Σωστά; Μόνο που ο κατάλογος των σκόρερ δεν τελειώνει εδώ.
![Μια κόκκινη Λερναία Υδρα](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2018/09/4553862.jpg)