Ο Αγιαξ ήταν… άλλο επίπεδο και αυτό φάνηκε ξεκάθαρα, ειδικά στο β’ ημίχρονο στην «Γιόχαν Κρόιφ Αρίνα», όταν η ΑΕΚ δεν μπόρεσε να αντιδράσει μετά το 1-0. Και κάπου εκεί «τελείωσε» το ματς για την Ενωση. Πολύ γρήγορα…
![ΑΕΚ: «Μείον» σε όλα της στο Αμστερνταμ](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2018/09/4556347.jpg)
Ο Αγιαξ ήταν… άλλο επίπεδο και αυτό φάνηκε ξεκάθαρα, ειδικά στο β’ ημίχρονο στην «Γιόχαν Κρόιφ Αρίνα», όταν η ΑΕΚ δεν μπόρεσε να αντιδράσει μετά το 1-0. Και κάπου εκεί «τελείωσε» το ματς για την Ενωση. Πολύ γρήγορα…