Ο Ολυμπιακός αφήνει πίσω του το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ και κινείται από σήμερα σε ευρωπαϊκούς ρυθμούς, καθώς οι πειραιώτες αντιμετωπίζουν το βράδυ της Πέμπτης την Μίλαν στο «Σαν Σίρο» για την δεύτερη αγωνιστική των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ.
![Οι σκέψεις του Μαρτίνς για Μίλαν](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2018/10/martins-3.jpg)
Ο Ολυμπιακός αφήνει πίσω του το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ και κινείται από σήμερα σε ευρωπαϊκούς ρυθμούς, καθώς οι πειραιώτες αντιμετωπίζουν το βράδυ της Πέμπτης την Μίλαν στο «Σαν Σίρο» για την δεύτερη αγωνιστική των ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ.