Λίγες ώρες πριν το τζάμπολ της νέας σεζόν στη Euroleage, ο Ντέιβιντ Μπλατ στο αφιέρωμα της διοργανώτριας αρχής για τους «ερυθρόλευκους» δήλωσε πως είναι πολύ υπερήφανος και τυχερός που φοράει τα χρώματα των Πειραιωτών.
![Μπλατ: «Περήφανος που βρίσκομαι στον Ολυμπιακό»](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2018/10/blat-1024x688.jpg)
Λίγες ώρες πριν το τζάμπολ της νέας σεζόν στη Euroleage, ο Ντέιβιντ Μπλατ στο αφιέρωμα της διοργανώτριας αρχής για τους «ερυθρόλευκους» δήλωσε πως είναι πολύ υπερήφανος και τυχερός που φοράει τα χρώματα των Πειραιωτών.