Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν τη δική τους δυναμική, όμως η εικόνα είναι αυτή που μετράει περισσότερο. Βλέπεις να κυνηγά την Αρμάνι και λες «δεν μπορούν τα παλικάρια». Αλλά, γιατί δεν μπορούν;
![Παναθηναϊκός: Χωρίς αρχή και τέλος](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2018/12/1-16.jpg)
Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία έχουν τη δική τους δυναμική, όμως η εικόνα είναι αυτή που μετράει περισσότερο. Βλέπεις να κυνηγά την Αρμάνι και λες «δεν μπορούν τα παλικάρια». Αλλά, γιατί δεν μπορούν;