Νέα καλή εμφάνιση του Κώστα Αντετοκούνμπο για λογαριασμό των Τέξας Λέτζεντς. Ο μικρότερος αδερφός του Γιάννη, βαδίζει στα χνάρια του και δείχνει να δικαιώνει μέρα με τη μέρα τις προσδοκίες που έχει από αυτός ο σταρ των Μπακς.
![Βασικός και σούπερ ο Κώστας Αντετοκούνμπο για τους Λέτζεντς (vid)](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/01/1-120-1.jpg)
Νέα καλή εμφάνιση του Κώστα Αντετοκούνμπο για λογαριασμό των Τέξας Λέτζεντς. Ο μικρότερος αδερφός του Γιάννη, βαδίζει στα χνάρια του και δείχνει να δικαιώνει μέρα με τη μέρα τις προσδοκίες που έχει από αυτός ο σταρ των Μπακς.