Ομολογώ ότι όταν η ΚΑΕ Άρης ανακοίνωσε την πρόσληψη του Γιάννη Καστρίτη στη θέση του Βαγγέλη Αγγέλου ένιωσα ένα… σφίξιμο. Όχι γιατί δεν πίστευα σαν προπονητή, αλλά διότι η παρούσα κατάσταση ήταν εξαιρετικά δύσκολη για την ομάδα.
![Η ομαδική… κωλοτούμπα για τον Καστρίτη με τον οποίο βλέπεις μπάσκετ](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/01/kastritis.jpg)
Ομολογώ ότι όταν η ΚΑΕ Άρης ανακοίνωσε την πρόσληψη του Γιάννη Καστρίτη στη θέση του Βαγγέλη Αγγέλου ένιωσα ένα… σφίξιμο. Όχι γιατί δεν πίστευα σαν προπονητή, αλλά διότι η παρούσα κατάσταση ήταν εξαιρετικά δύσκολη για την ομάδα.