Ένα ξέσπασμα στο τέταρτο δεκάλεπτο και ένα επιμέρους σερί 25-11 στάθηκε αρκετό, ώστε η ΑΕΚ να ξεπεράσει την αντίσταση του Ρεθύμνου και να επιστρέψει στις νίκες, αυτή τη φορά για το εγχώριο πρωτάθλημα της Basket League.
![Οι σταθερές στο παιχνίδι της ΑΕΚ και οι πινελιές του Μπιάνκι](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/02/aek-basket.jpg)
Ένα ξέσπασμα στο τέταρτο δεκάλεπτο και ένα επιμέρους σερί 25-11 στάθηκε αρκετό, ώστε η ΑΕΚ να ξεπεράσει την αντίσταση του Ρεθύμνου και να επιστρέψει στις νίκες, αυτή τη φορά για το εγχώριο πρωτάθλημα της Basket League.