Παρελθόν από τον πάγκο του Κολοσσού αποτελεί και τυπικά πλέον ο Κώστας Φλεβαράκης, με την ομάδα της Ρόδου να ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας με τον έμπειρο τεχνικό.
Πλέον, απομένει να φανεί εάν ο Νερατζάκης θα συνεχίσει στην τεχνική ηγεσία του Κολοσσού ή αν οι Ροδίτες θα ψάχνουν για τον αντικαταστάτη του Φλεβαράκη.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Η ΚΑΕ Κολοσσός H Hotels ανακοινώνει την από κοινού λύση συνεργασίας της με τον Κώστα Φλεβαράκη και του ευχόμαστε καλή συνέχεια.