Ο Νίκος Παππάς δεν μπόρεσε να ενισχύσει τον Παναθηναϊκό στον τελικό του Κυπέλλου Ελλάδας κόντρα στον ΠΑΟΚ, λόγω του σοβαρού πρόσφατου τραυματισμού του.
Ο Έλληνας γκαρντ ωστόσο δείχνει πως δεν χάνει το χιούμορ, ανεβάζοντας δύο… επικά stories στο Instagram. Πρώτα ανέβασε μία εικόνα με τοποθεσία τον «παιδότοπο», ενώ στο επόμενο πρόσθεσε: «Και εφέ με κινητά τα χουλιγκάνια… Εγώ ούτε σταθερό δεν είχα στην ηλικία τους».
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2019/02/52523800_2294507630830584_823876900349804544_n-321x600.jpg)