O Σον Κιλπάτρικ έχει μείνει εντυπωσιασμένος από την αγωνιστική φιλοσοφία της Χίμκι (την οποία υποδέχεται ο Παναθηναϊκός στο ΟΑΚΑ αύριο 22/2 στις 21:00) και την παρομοίασε με τους Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς.
![Κιλπάτρικ : «Οι… Ουόριορς της Ευρώπης»](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/02/kilpatrik-1.jpg)
O Σον Κιλπάτρικ έχει μείνει εντυπωσιασμένος από την αγωνιστική φιλοσοφία της Χίμκι (την οποία υποδέχεται ο Παναθηναϊκός στο ΟΑΚΑ αύριο 22/2 στις 21:00) και την παρομοίασε με τους Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς.