«Φίλοι μου αγαπημένοι, είμαι ο Θανάσης, ο ένας από εσάς. Γεια σας και χαρά σας». Με αυτές τις κουβέντες ο Θανάσης Γιαννακόπουλος απευθυνόταν πάντα στον κόσμο του Παναθηναϊκού. Κουβέντες που πήγαζαν από την ψυχή του. Βγαλμένες από την καρδιά του.
![«Φίλοι μου αγαπημένοι είμαι ο Θανάσης, ένας από εσάς»](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/03/giannakopoulos-2.jpg)
«Φίλοι μου αγαπημένοι, είμαι ο Θανάσης, ο ένας από εσάς. Γεια σας και χαρά σας». Με αυτές τις κουβέντες ο Θανάσης Γιαννακόπουλος απευθυνόταν πάντα στον κόσμο του Παναθηναϊκού. Κουβέντες που πήγαζαν από την ψυχή του. Βγαλμένες από την καρδιά του.