Δείπνο προς τιμήν του υποψήφιου των Ευρωπαίων Σοσιαλιστών Φρανς Τίμερμανς στο εστιατόριο του Μουσείου Φυσικής Ιστορίας Γουλανδρή στα βόρεια προάστια, παρέθεσε ο δήμαρχος Αθηναίων Γ. Καμίνης.
Στο δείπνο, που διεξήχθη μετά το πέρας της δεύτερης ημέρας του συνεδρίου του Κινήματος Αλλαγής, συμμετείχαν η Φώφη Γεννηματά και ο υποψήφιος ευρωβουλευτής Γ. Καμίνης μετά συζύγων, ο πρόεδρος του ΚΙΔΗΣΟ Γιώργος Παπανδρέου, ο υποψήφιος ευρωβουλευτής του ΚΙΝΑΛ Νίκος Παπανδρέου, η Συλβάνα Ράπτη και η ευρωβουλευτής Εύα Καϊλή. Είχε προσκληθεί και ο ευρωβουλευτής Ν. Ανδρουλάκης.
![](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/03/2-42.jpg)