Δεν βρίσκω κανέναν ουσιαστικό νόημα σε ενδεχόμενη πρόκριση του Ολυμπιακού στους οχτώ της Ευρωλίγκα. Τα αντιλαμβάνομαι μόνο ως επιβράβευση του Ουέμπερ που ήρθε τελευταίος και παίζει με πείσμα και πάθος σαν να γεννήθηκε στο Πασαλιμάνι.
![Δεν χτίζεις (μόνο) πάνω στα δάκρυα του Ουέμπερ…](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/03/weber-klamata-dakrya-sef-olympiakos.jpg)
Δεν βρίσκω κανέναν ουσιαστικό νόημα σε ενδεχόμενη πρόκριση του Ολυμπιακού στους οχτώ της Ευρωλίγκα. Τα αντιλαμβάνομαι μόνο ως επιβράβευση του Ουέμπερ που ήρθε τελευταίος και παίζει με πείσμα και πάθος σαν να γεννήθηκε στο Πασαλιμάνι.