Οι Μιλγουόκι Μπακς επικράτησαν των Ντιτρόιτ Πίστονς με σκορ 120-99 έχοντας ξανά σε πολύ καλή μέρα τον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Ο Έλληνας φόργουορντ μίλησε μετά το παιχνίδι για την κούραση που ένιωσε στο παρκέ.
![Γιάννης: «Οι συμπαίκτες μου θέλουν να σουτάρω, έχω αυτοπεποίθηση»](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/04/usa_today_10662390.0.jpg)
Οι Μιλγουόκι Μπακς επικράτησαν των Ντιτρόιτ Πίστονς με σκορ 120-99 έχοντας ξανά σε πολύ καλή μέρα τον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Ο Έλληνας φόργουορντ μίλησε μετά το παιχνίδι για την κούραση που ένιωσε στο παρκέ.