Το μπάσκετ του Βασιλακόπουλου, του… Φάρου, του Αναστόπουλου και του Μάνου. Το μπάσκετ στο οποίο ο ιδιοκτήτης της μιας εκ των δύο ομάδων που είχαν απομείνει υποστηρίζει με γραπτή του δήλωση τόνισε πως αυτός… υποβίβασε τον μοναδικό του αντίπαλο!
![Τους παρέσυρε το #mexritelous!](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/06/oaka.jpg)
Το μπάσκετ του Βασιλακόπουλου, του… Φάρου, του Αναστόπουλου και του Μάνου. Το μπάσκετ στο οποίο ο ιδιοκτήτης της μιας εκ των δύο ομάδων που είχαν απομείνει υποστηρίζει με γραπτή του δήλωση τόνισε πως αυτός… υποβίβασε τον μοναδικό του αντίπαλο!