Ως μότο έχει το F.E.A.R. (Face Everything And Rise ή αλλιώς αντιμετώπισε τα πάντα και σήκω πάνω). Ο λόγος για τον Γουέιντ Μπόλντγουιν ο οποίος προχώρησε στην πρώτη του συνέντευξη ως παίκτης του Ολυμπιακού.
![Μπόλντγουιν : «Θέλω να γράψω και εγώ ιστορία με Ολυμπιακό»](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/07/baldwin.jpg)
Ως μότο έχει το F.E.A.R. (Face Everything And Rise ή αλλιώς αντιμετώπισε τα πάντα και σήκω πάνω). Ο λόγος για τον Γουέιντ Μπόλντγουιν ο οποίος προχώρησε στην πρώτη του συνέντευξη ως παίκτης του Ολυμπιακού.