Γιώργος Καραγκούνης, Εστεμπάν Καμπιάσο και Τσόρι Ντομίνγκες. Μπορεί οι και οι τρεις τους να μη βρέθηκαν ποτέ στο ίδιο γήπεδο όσον αφορά την Superleague, αλλά τους ενώνει το πέρασμα από τους δύο αιώνιους του ελληνικού ποδοσφαίρου.
![Beach soccer για Καραγκούνη, Τσόρι και Καμπιάσο](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/08/Καραγκούνης.jpg)
Γιώργος Καραγκούνης, Εστεμπάν Καμπιάσο και Τσόρι Ντομίνγκες. Μπορεί οι και οι τρεις τους να μη βρέθηκαν ποτέ στο ίδιο γήπεδο όσον αφορά την Superleague, αλλά τους ενώνει το πέρασμα από τους δύο αιώνιους του ελληνικού ποδοσφαίρου.