Ακόμη μια μεγάλη ευρωπαϊκή βραδιά χάρισε στον κόσμο του που γέμισε το «Καραΐσκάκη» ο Ολυμπιακός επικρατώντας με 2-0 της Μπασακσεχίρ, με την Κράσνονταρ να είναι το επόμενο και τελευταίο εμπόδιο για την είσοδο στους ομίλους του Champions League.
![Η εκλεκτή παρέα του Ιμπαγάσα στο «Καραϊσκάκης»](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/08/par.olybiakos.jpg)
Ακόμη μια μεγάλη ευρωπαϊκή βραδιά χάρισε στον κόσμο του που γέμισε το «Καραΐσκάκη» ο Ολυμπιακός επικρατώντας με 2-0 της Μπασακσεχίρ, με την Κράσνονταρ να είναι το επόμενο και τελευταίο εμπόδιο για την είσοδο στους ομίλους του Champions League.