Ο Ολυμπιακός είναι φύση επιθετική ομάδα. Πολλές φορές έχει «πληρώσει» το DNA του, ειδικά σε ευρωπαϊκούς αγώνες. Είναι αρκετά τα παραδείγματα. Ένα που μου έρχεται στο μυαλό του το 1-2 με την Μέταλιστ.
![Ολυμπιακός: Της αμύνης τα παιδιά πάνε στα «αστέρια»!](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2019/08/4873592.jpg)
Ο Ολυμπιακός είναι φύση επιθετική ομάδα. Πολλές φορές έχει «πληρώσει» το DNA του, ειδικά σε ευρωπαϊκούς αγώνες. Είναι αρκετά τα παραδείγματα. Ένα που μου έρχεται στο μυαλό του το 1-2 με την Μέταλιστ.