Επρεπε να γίνει χαμός και σειρά διαμαρτυριών για να θυμηθεί η Πολιτεία και τους καλλιτέχνες που κατέστρεψε ο κοροναϊός. Και που δυστυχώς θα τους καταστρέψει ακόμη περισσότερα μιας και τα θεάματα έχουν πέσει θύματα της πανδημίας
![Μην ξεχνάμε τους καλλιτέχνες](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2020/05/21_07_20200507_tk_0178-2_sooc1588872658.jpg)
Επρεπε να γίνει χαμός και σειρά διαμαρτυριών για να θυμηθεί η Πολιτεία και τους καλλιτέχνες που κατέστρεψε ο κοροναϊός. Και που δυστυχώς θα τους καταστρέψει ακόμη περισσότερα μιας και τα θεάματα έχουν πέσει θύματα της πανδημίας