Η βασιλική οικογένεια έδωσε στη δημοσιότητα δύο φωτογραφίες από αυτή τη βόλτα, για να σηματοδοτήσει το σαββατοκύριακο του Πάσχα, όπως ανέφερε.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Αμφότεροι φορούν βαρύ παλτό, ενώ η βασίλισσα Ελισάβετ έχει καλυμμένο το κεφάλι της, όπως συνηθίζει συχνά στις δημόσιες εμφανίσεις της, με μαντήλι και φορά γάντια.
Πάντως, στις δύο φωτογραφίες που τράβηξε ο φωτογράφος Κρις Τζάκσον υπάρχουν και διαφορές. Στη μία, εκείνη που δημοσιεύθηκε στον επίσημο λογαριασμό της βασιλικής οικογένειας στο Instagram, τόσο η Ελισάβετ όσο και ο Κάρολος χαμογελούν πλατιά.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.