Η Σμαράγδα Καρύδη υποδέχεται, σε νέα ώρα, κάθε Παρασκευή στις 22:20 αγαπημένους καλεσμένους και τους τηλεθεατές σε μια βραδιά γεμάτη παιχνίδι, χιούμορ, μουσική και ατμόσφαιρα σπιτικού πάρτι.
Αυτήν την Παρασκευή, στο «Celebrity Game Night» έρχονται με πολλή όρεξη για παιχνίδι: ο Θάνος Μπίρκος, η Αποστολία Ζώη και η Βανέσα Αδαμοπούλου στην πρώτη ομάδα και ο Γιώργος Κοψιδάς, η Ευαγγελία Πλατανιώτη και η Αναστασία Μαρινάκου στη δεύτερη ομάδα.
![](https://www.in.gr/wp-content/uploads/2022/10/2-16.jpg)
Οι δύο ομάδες αναμετρώνται στα παιχνίδια «Clue boom», «Show me the music», «Μίλα στην κορνίζα», «Dj Smar K» και «Γεια στα χέρια σου» με στόχο να χαρίσουν τη νίκη στον παίκτη-αρχηγό τους. Στο τέλος της βραδιάς, η νικήτρια ομάδα προσφέρει σε φιλανθρωπικό ίδρυμα της επιλογής της ένα χρηματικό ποσό.
Η μουσική και το τραγούδι δεν θα μπορούσαν να λείπουν από το «Celebrity Game Night». Οι Playmobeat, η μπάντα του Νίκου Κέρκυρα, απογειώνουν τη διάθεση με feelgood μελωδίες.
«CELEBRITY GAME NIGHT» ΜΕ ΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΚΑΡΥΔΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 22:20
ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΟ MEGA
#CelebrityGameNight
Facebook: @CelebrityGameNightMega
Instagram: @celebritygamenight_