«Το καλοκαίρι τώρα, σε κάποια φίνα χώρα / θα στήσουμε τσαντίρι ζηλευτό / θα πίνουμε σαμπάνια, πριν πάμε για τα μπάνια / με μπουζουκάκι έξυπνο τρελό» λέει ο τραγουδοποιός Γιώργος Βεντουζάς.
Μαζί με τους αγαπημένους του συνεργάτες μουσικούς και τη νεαρή τραγουδίστρια Έλενα Παπανικολάου, παρουσιάζουν την Πέμπτη 13/7 στο Κηποθέατρο Παπάγου (ώρα έναρξης 9μμ) «Τα Τραγούδια της Καρδιάς μας» με είσοδο ελεύθερη.
![](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2023/07/Screenshot_2023-06-18-16-41-23-400-edit_com.facebook.katana.jpg)
Γιώργος Βεντουζάς με «Τα Τραγούδια της Καρδιάς μας»
στο Κηποθέατρο Παπάγου
την Πέμπτη 13/7 με είσοδο ελεύθερη