Στο πλευρό της συντρόφου του, Τζόρτζιας Σιακαβάρα βρίσκεται ο Κωνσταντίνος Πλεύρης, ο οποίος την ακολουθεί και στις διάφορες επιδείξεις μόδας, με αφορμή την 33η Athens Fashion Week.
Ο 83χρονος συνόδευσε το Σάββατο 5 Νοεμβρίου την πρώην παίκτρια του «My Style Rocks» στην επίδειξη μόδας του Βασίλη Ζούλια, ενώ μια μέρα πριν είχαν δώσει το «παρών» σε άλλο fashion show.
Για την έξοδό τους, η Τζόρτζια Σιακαβάρα επέλεξε ένα μακρύ μωβ φόρεμα, περούκα στο ίδιο χρώμα και πράσινες γόβες.
Ο νομικός εμφανίστηκε με ένα καφέ κοστούμι και μαύρα γυαλιά ηλίου. Ο φωτογραφικός φακός τους απαθανάτισε να περπατούν πιασμένοι χέρι-χέρι κατά την είσοδό τους στο Κέντρο Πολιτισμού Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος, όπου και πραγματοποιήθηκε η επίδειξη.
Πλεύρης και Σιακαβάρα φωτογραφήθηκαν ακόμη, όσο κάθονταν στις καρέκλες από όπου θα παρακολουθούσαν το σόου μόδας και μιλούσαν.
Δείτε τις φωτογραφίες
![](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/AS2A9018.jpg)
![](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/AS2A9008.jpg)
![](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/AS2A9211.jpg)
Μια μέρα πριν, οι δυο τους απαθανατίστηκαν σε άλλη επίδειξη να παρακολουθούν το fashion show, χωρίς να λείπουν οι τρυφερές στιγμές ανάμεσά τους.
Η πρώην παίκτρια του τηλεπαιχνιδιού μόδας, επέλεξε αυτή τη φορά μια ξανθιά περούκα και ένα σύνολο σε έντονο πράσινο χρώμα και ασπρόμαυρες λεπτομέρειες. Ο σύντροφός της, τη συνόδευσε με ένα σκουρόχρωμο κοστούμι.
Δείτε τις φωτογραφίες της χθεσινής τους εμφάνισης
![](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/AS2A3127.jpg)
![](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/AS2A3137.jpg)
![](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2023/11/AS2A3138.jpg)
Το φιλί τους στο εστιατόριο
Η κάμερα του «Πρωινό» βρήκε τον 83χρονο νομικό και τη 49χρονη πρώην παίκτρια του «My Style Rocks» να αποχωρούν από το θέατρο πιασμένοι χέρι – χέρι, ενώ η Τζόρτζια Σιακαβάρα κρατούσε ένα μπλε τριαντάφυλλο.
Στη συνέχεια, στην εκπομπή προβλήθηκε και το φιλί που αντάλλαξαν στο εστιατόριο, που πήγαν για φαγητό.