Έντυπη Έκδοση
«O,τι έχει δημιουργήσει ακούγεται φρέσκο και σημερινό»
Θυμάμαι ότι τα πρώτα τραγούδια που δοκιμάσαμε στο πιάνο με τον Γιάννη ήταν για τον δίσκο «Θητεία». Πήγα στην Αθήνα, κάναμε πρόβες για αρκετό καιρό και έπειτα μπήκαμε στο στούντιο για να ηχογραφήσουμε. Επαιζα όμως τραγούδια του πριν τον γνωρίσω, όπως για παράδειγμα από το «Χρονικό» και την «Ιθαγένεια». Μου άρεσαν γιατί είχαν έναν αλλιώτικο […]