Κάτι πρέπει να γίνει
Αραγε ποιος φταίει; Φταίει η οικογένεια, φταίει το σχολείο, φταίει η Αστυνομία, φταίει η κοινωνία; Φταίμε όλοι μαζί και ο καθένας ξεχωριστά; Προφανώς, φταίνε όλα μαζί. Είναι αδύνατον να ακούμε για τόσες φρικαλεότητες μαζεμένες και η αιτία να είναι μονοπαραγοντική. Δεν εμφανίστηκε ξαφνικά η ασθένεια της διαστροφής και μετέτρεψε «ευυπόληπτους» πολίτες σε βιαστές. Κάτι πρέπει […]
![Κάτι πρέπει να γίνει](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2022/11/SOFIAK.jpg)