Έντυπη Έκδοση
O Πειραιάς ως πολιτιστικός προορισμός
Πάντοτε μια αρχή είναι αναζωογονητική. Κρύβει ελπίδες, θρέφει όνειρα, δίνει δύναμη. Με αυτό το συναίσθημα αποφάσισα να κατέβω δημοτικός σύμβουλος με τον συνδυασμό του Γιάννη Μόραλη «Πειραιάς Νικητής» δίνοντας τον καλύτερό μου εαυτό στην πόλη όπου μεγάλωσα. Επιστρέφοντας στην Ελλάδα έπειτα από 30 έτη μακράς δημιουργικής δράσης και καλλιτεχνικής πορείας, έχοντας πολλαπλές εθελοντικές καλλιτεχνικές δράσεις […]