Έντυπη Έκδοση
Μια πόλη φιλική και προσβάσιμη για όλους
Η ομάδα, η εργατικότητα και η εντιμότητα είναι το τρίπτυχο που αντικατοπτρίζει την προσπάθειά μας ως δημοτική αρχή, τα προηγούμενα τέσσερα χρόνια στον Δήμο Χανίων. Η ομάδα μας, με υγιή ποιοτικά χαρακτηριστικά και την αίσθηση του καθήκοντος για το κοινωνικό καλό, έκανε πράξη την ουσιαστική αλλαγή στον τρόπο άσκησης εξουσίας στον Δήμο. Η ομάδα μας […]