Έντυπη Έκδοση
Συνεχίζουμε Δυναμικά σε μια νέα εποχή
Οταν ανέλαβα τη διοίκηση του Δήμου Ξάνθης, τον Σεπτέμβριο του 2019, προτεραιότητά μας ήταν η αναβάθμιση της ποιότητας ζωής όλων των δημοτών, βάσει της αρχής της ισόρροπης και βιώσιμης ανάπτυξης στην πόλη και τους οικισμούς. Μέσα σε πρωτόγνωρα ακραίες συνθήκες, πρώτα με την υγειονομική και ύστερα με την ενεργειακή κρίση, υλοποιήσαμε ένα σημαντικά εκτεταμένο – […]