Έντυπη Έκδοση
«Απελευθέρωσε τις αναμνήσεις των καταβολών μου»
Αισθάνομαι συντετριμμένος και νιώθω να ξεκολλάει ένα μεγάλο κομμάτι από την καρδιά μου. Με την απουσία τέτοιων σπουδαίων δημιουργών μένουμε ακόμα πιο φτωχοί και πιο ευάλωτοι πολιτιστικά μπροστά στην κακοποίηση και το ισοπέδωμα του πολιτισμού μας, ειδικά στη μουσική. Με τον Γιάννη μάς ενώνουν 50 χρόνια συνεργασίας και φιλίας που έχουμε και που τελικά ευτύχησα […]
![«Απελευθέρωσε τις αναμνήσεις των καταβολών μου»](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2023/06/A146951.jpg)